Oferta pracy

Konsultant Handlowy

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.O firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa istniejących klientów,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • monitorowanie rynku,

  • prowadzenie negocjacji,

  • przygotowywanie ofert.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość rynku HoReCa i biur,

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego w segmencie B2B,

  • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych,

  • samodzielność, zaangażowanie i determinacja,

  • wykształcenie min. średnie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,

  • atrakcyjny system benefitów - m.in. prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy benefitowej, dofinansowanie do karty sportowej, deputat kawowy, zniżki do Sklepów Tchibo i inne,

  • motywacyjny system wynagradzania,

  • narzędzie pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód służbowy.

Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o.

Tchibo Coffee Service, firma założona w 1972 roku, jest ekspertem w dziedzinie profesjonalnych dostaw kawy do biur, hoteli, restauracji, kawiarni i cateringu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku HoReCa, które wraz z bogatym asortymentem kaw i artykułów dodatkowych, szkoleniami oraz działaniami reklamowo - marketingowymi, przyczyniają się do wzrostu zysków naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy