Oferta pracy

Konsultant handlowy - Przedstawiciel handlowy

Sünkel c.u.e. Sp. z o.o.O firmie

Sünkel c.u.e. Sp. z o.o.

Świebodzińska 50

Brójce (pow. międzyrzecki)

Firma Sünkel w Brójcach zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa telefoniczna oraz kontakt osobisty z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów i aktywny udział w procesie budowie bazy klientów firmy,
  • budowanie długotrwałych relacji ze stałymi klientami,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • przygotowywanie materiałów handlowych i marketingowych,
  • ścisła współpraca z innymi działami zapewniająca sprawny przepływ informacji.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w Dziale Handlowym,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz łatwość, uczenia się pracy z nowymi systemami informatycznymi,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego,
  • dyspozycyjnośc w pełnym wymiarze godzin,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • zapał do pracy i wytrwałość,
  • umiejętność samodzielnej i zespołowej pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w ambitnym zespole w stabilnej i przyjaznej firmie o ugruntownej pozycji na rynku,
  • pewne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (szukamy pracowników na dłużej),
  • motywujące wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • pracę w otoczeniu międzynarodowych partnerów handlowych,
  • fachowe i przyjazne wprowadzenie do zakresu obowiązków,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszę o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Osoba kontaktowa:
Sławomir
tel. 504 074 819

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy