Konsultant Handlowy w Dziale Sprzedaży Samochodów

  • Tychy, Mikołów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-02
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 2019-02-01)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Opel Mucha dla oddziału w Tychach, Mikołowie
    poszukuje pracowników na stanowisko:

    Konsultant Handlowy
    w Dziale Sprzedaży Samochodów
    Miejsce pracy: Mikołów, Tychy

    Kluczowy zakres obowiązków przypisanych do stanowiska:

    • prowadzenie sprzedaży konsultatywnej zgodnie ze standardami marki Opel,
    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
    • prezentacja oferty handlowej marki Opel,
    • realizacja planów sprzedażowych.

     Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • minimum 2 letni staż pracy na stanowiskach handlowych związanych z bezpośrednią obsługą klienta,
    • podstawowa wiedza z zakresu motoryzacji i oferty marki Opel,
    • prawo jazdy min. kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • system szkoleń, certyfikacji i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
    • pracę w zintegrowanym zespole
    • motywacyjny system premiowy zapewniający atrakcyjne wynagrodzenie (powyżej średniej krajowej).
    • możliwość awansu zawodowego
    Aplikacje (CV) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.
    Przysyłając aplikację kandydat aplikuje na konkretne stanowisko w oparciu o art.6 ust.1 lit. b) RODO oraz dobrowolnie udziela zgody w oparciu o rat.6 ust.1 lit. a) RODO firmie Mucha Sp.J. na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji na stanowiska pochodne, jeśli w obecnej rekrutacji jego kandydatura nie zostanie przyjęta. Powołując się na art.4 pkt.11, a także zapisy motywu 32 RODO, poprzez sam fakt wykonania aktywności polegającej na umieszczeniu swoich dokumentów rekrutacyjnych na portalu pracuj.pl w odpowiedzi na zapytanie ofertowe MUCHA SP.J. zgoda powyższa zostaje udzielona. Zgoda wyrażona w niniejszy sposób może być w każdym momencie odwołana poprzez wysłanie informacji na adres: [email protected] Odwołanie zgody nie ma wpływu na ich przetwarzanie przed momentem odwołania zgody. Zgoda w żaden sposób nie jest wymuszona, gdyż kandydat może przesłać dokumenty rekrutacyjne tylko i wyłącznie na konkretne stanowisko bez dalszych rekrutacji pocztą na adres Mucha Sp.J., 43-190 Mikołów, ul. Katowicka 59 lub elektronicznie poprzez niniejszy portal, ale dołączając do dokumentów rekrutacyjnych treści zgody, która jest do pobrania pod linkiem:  https://www.opelmucha.com.pl/pl/text/7,19-praca.php

    Prosimy także zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym zamieszczonym na naszej stronie:  https://www.opelmucha.com.pl/pl/text/7,33-polityka_prywatnosci.php