Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant Helpdesk

CAIRO-soft Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Od ponad 20 lat tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla przedsiębiorstw handlowych. Obecnie jako wiodący producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej mamy w naszej ofercie szereg systemów pozwalających na zarządzanie przedsiębiorstwem handlowym, jego gospodarką magazynową, dostawą towarów
oraz prezentacją oferty klientom.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie telefonicznej oraz mailowej pomocy klientom w zakresie obsługi produktów firmy.
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych w ramach pierwszej linii wsparcia.
  • Współpraca z innymi działami firmy celem jak najlepszej obsługi.

Wymagania:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne poparte minimum rocznym doświadczeniem w pracy z klientem
  • Wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Proaktywność w rozwiązywaniu problemów, bardzo dobra organizacja czasu pracy, zdolność szybkiego uczenia się oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Komfortową i przyjemną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne