Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CROSSHR Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Fordońska 21 w Bydgoszcz, podanych przeze mnie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko podane w ogłoszeniu, na które aplikuję, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119, s. 1). Jestem świadoma/świadomy, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również tego, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody przed jej wycofaniem, oraz jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant HR/ Specjalista ds. rekrutacji

CROSSHR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na różne szczeble stanowisk (niskie, średnie – techniczne, managerskie),

  • Współpraca z różnym portfelem klientów (branże produkcyjne oraz usługowe w tym klient korporacyjny),

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Kandydatami oraz Klientami,

  • Udział w innych projektach HR.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze rekrutacji minimum 1 rok, mile widziane doświadczenie w innych procesach HR niż rekrutacja,

  • Doświadczenie w pracy z klientem w obszarze biznesowym minimum 1 rok,

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów i proponowanie rozwiązań,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (współpraca z klientem korporacyjnym),

  • Bardzo dobra obsługa MS Office (Excel, PP),

  • Energia i pozytywne nastawienie,

  • Chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Praca w przyjaznej atmosferze w zgranym, młodym zespole,

  • Udział w ciekawych projektach HR,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, praca z różnym portfelem klientów,

  • Umowa o pracę lub umowę zlecenie (zgodnie z preferencjami),

  • Wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kompetencjami.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

CROSSHR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

CROSSHR - firma doradcza będąca zewnętrznym działem HR na lokalnym rynku. Nazwa powstała z połączenia dwóch słów: "Cross" oznaczającego "krzyżowanie się" oraz "HR" czyli "zasoby ludzkie" (ang. Human Resources). Filar firmy stanowi podsumowanie, że na skrzyżowaniu wszystkich procesów biznesowych stoją ludzie, stąd patrzenie na biznes z perspektywy zarówno efektywności procesów oraz osób, które je realizują.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje