Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant infolini przychodzącej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania na stanowisku

    • telefoniczna rejestracja szkód;
    • udzielanie informacji na temat ubezpieczeń;
    • telefoniczna obsługa Klienta zewnętrznego i wewnętrznego.

    Wymagania:

    • wykształcenie: min. średnie;
    • dobra znajomość pakietu MS Office;
    • gotowość do pracy minimum 6 - 8 godzin dziennie;
    • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta - warunek konieczny;
    • dyspozycyjność, odpowiedzialność i samodzielność;
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;
    • mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej oraz znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • pracę od poniedziałku do piątku - elastyczny grafik;
    • profesjonalne przygotowanie;
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."