Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant – infolinia przychodząca

Euvic Services Sp. z o.o.

  • Kluczbork

    Kluczbork, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Call Center – ruch tylko i wyłącznie przychodzący – obsługa małych firm,

  • sprzedaż usług telekomunikacyjnych i internetu,

  • profesjonalna obsługa klientów posiadających usługi Orange Polska S.A. (obsługa reklamacji, pomoc w uruchomieniu usługi, przyjmowanie zgłoszeń technicznych),

Nasze wymagania

  • sprawna obsługa komputera i urządzeń mobilnych, a także sprawne pisanie na klawiaturze,

  • chęć poszerzania wiedzy i zwiększania swojego doświadczenia

  • nastawionie na realizację celów sprzedażowych,

  • cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do zamierzonego celu,

  • oczekujemy, że masz możliwość pracy w trybie zmianowym w godzinach 6-24, również w niektóre weekendy i święta,

  • stabilny internet, żebyś mógł pracować z domu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,

  • umowa ¾ etatu z możliwością pracy w pełnym wymiarze,

  • atrakcyjne dofinansowanie do pakietów medycznych oraz karty sportowej (podstawowy wariant Multisport w 99% finansowany przez pracodawcę,

  • darmowy dostęp do platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego,

  • 50% zniżkę na ofertę Orange Polska,

  • 2 tygodnie szkolenia stacjonarnego które przygotowuje do pracy, za które otrzymasz pełne wynagrodzenie (poniedziałek – piątek 8-16),

  • pierwsze 2 tygodnie szkolenia stacjonarnie w biurze w centrum Wielunia (po szkoleniu praca zdalna!),

  • po 5-6 miesiącach pracy, szkolenie 12 dni stacjonarnie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi