Oferta pracy

Konsultant infolinii

Szymon Pawłowicz IT

3 5005 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Ofertowanie (infolinia) + e-mail, klient B2B

  • Mile widziane doświadczenie w komunikacji przez LinkedIn

  • Mile widziane umiejętności sprzedażowe

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Rzetelne podejście do obowiązków

  • Dobre łącze internetowe w miejscu zamieszkania

  • Odpowiednie warunki (cisza) do rozmów telefonicznych

  • Determinację w działaniach, pracowitość

  • Kompromisowa, pozytywna osobowość

To oferujemy

  • Konieczny sprzęt do pracy biurowej

  • Premie od wypracowanych celów

  • Umowę zlecenie i elastyczny grafik

  • Szkolenia z obsługi klienta

  • Miłą atmosferę

O nas

Jesteśmy liderem usług technicznych w Polsce. Wspieramy tysiące klientów każdego miesiąca w zakresie serwisu w domu i biurze. Cieszymy się dobrą opinią naszych kontrahentów i słyniemy z elastycznego modelu pracy.