Konsultant Infolinii Medycznej

PZU Zdrowie SA

  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 15 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Jana Pałubickiego 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie połączeń od pacjentów, którzy mają wykupione ubezpieczenie medyczne i chcą z niego skorzystać

  • Umawianie wizyt lekarskich, badań laboratoryjnych i diagnostycznych

  • Informowanie klienta o zakresie wykupionego pakietu medycznego

  • Współpraca z placówkami medycznymi w celu uzgodnienia terminów wizyt

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną, lubisz ludzi

  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta

  • Jesteś ambitny, chcesz rozwijać nowe kompetencje

  • Potrafisz odnaleźć się w pracy zespołowej

  • Odpowiedzialnie i sumiennie podchodzisz do realizacji zadań

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w: CC, obsłudze klienta, recepcji medycznej

To oferujemy

  • Możliwość pracy od poniedziałku do niedzieli - praca w oparciu o umowę zlecenia

  • Realne możliwości rozwoju i awansu

  • Profesjonalne szkolenia oraz niezbędne do pracy narzędzia

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Grupa PZU od kilkunastu lat jest obecna na rynku prywatnej opieki medycznej.Posiada kompleksową ofertę, która odpowiada na problemy zdrowotne klientów indywidualnych oraz firm: Zapobiega, by uniknąć zachorowań i wypadków: programy profilaktyczne, strefy zdrowia, akcje szczepień, medycyna pracy, szkolenia z pierwszej pomocy.Pomaga szybciej wrócić do zdrowia w przypadku choroby: wizyty lekarskie, diagnostyka, dofinansowanie do leków, leczenie szpitalne.Wspiera w najtrudniejszych momentach życia: dedykowana opieka medyczna w przypadku chorób poważnych, leczenie po nieszczęśliwych wypadkach.

Przewiń do profilu firmy