Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Infolinii Medycznej

Salve Sp. z o.o. Sp. k

Srebrzyńska 14

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa pacjenta

  • telefoniczna rejestracja pacjentów

  • bieżące prace administracyjne

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej

  • znajomość obsługi komputera

  • komunikatywność

To oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin lub umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy.

    Salve Sp. z o.o. to największa lokalna sieć medyczna w Łodzi, istniejąca na rynku usług medycznych od prawie 30 lat. Prowadzimy obecnie 5 przychodni i szpital, zatrudniamy ponad 400 lekarzy różnych specjalizacji. Chcemy być blisko naszych Pacjentów i oferować im profesjonalną, kompleksową opiekę medyczną na każdym etapie leczenia. Dbamy o jakość obsługi, dostęp do profesjonalnego sprzętu medycznego i nieustannie wprowadzamy nowe usługi dla klientów indywidulanych i grupowych.

    Przewiń do profilu firmy