Ta oferta pracy jest nieaktualna od 259 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Infolinii Medycznej

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie we współpracy z firmą Affidea Polska poszukujemy:

KONSULTANTÓW INFOLINII MEDYCZNEJ
miejsce pracy: Warszawa, ul. Równoległa 4a (przy stacji WKD Raków)
Stawka: 15,29zł/h

JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

  • Cenisz komfort? U nas pracujesz w nowoczesnych i klimatyzowanych biurach w lokalizacjach
    z dobrym dojazdem.
  • Co robisz? Odbierasz telefony i maile od osób, którzy poszukują informacji na temat usług
    i produktów naszych klientów.
  • Za każdą przepracowaną godzinę otrzymujesz wynagrodzenie.
  • Co poniedziałek czeka na Ciebie słodka niespodzianka.
  • Możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń medycznych, karnetów Multisport
    oraz konkursów i programów motywacyjnych z fajnymi nagrodami.
  • Sprawdź sam: Facebook VCC

NASZA OFERTA:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie w wysokości 15,29 zł/h plus atrakcyjne systemy motywacyjne
  • Elastyczne godziny pracy między 7.00 a 20.00

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa telefoniczna Pacjentów Centrum Medycznego: udzielanie informacji, rejestracja i umawianie badań
  • budowanie relacji z Pacjentami i dbanie o wizerunek firmy
  • kontakt mailowy z Pacjentami

NASZE WYMAGANIA:

  • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

Brzmi interesująco? Prześlij cv za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Voice Contact Center Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się