Oferta pracy

Konsultant infolinii obsługowej

CCIG Group sp. z o.o.O firmie

  • Rynek 12, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

CCIG Group sp. z o.o.

Rynek 12

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń przychodzących,

  • rejestracja osób na terminy wizyt,

  • udzielanie niezbędnych informacji.

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie min. średnie,

  • jesteś dyspozycyjny/-a co najmniej 100 - 160 godzin w miesiącu,

  • podejmiesz pracę na min. 1 miesiąc,

  • jesteś gotowy/a do pracy zmianowej,

  • cechuje Ciebie pozytywne nastawienie do pracy! :)

  • jesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje i lubisz pracę z ludźmi.

Mile widziane

Infolinia działa 24 h, oferujemy możliwość pracy również popołudniami i na zmianie nocnej.

Mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta.

To oferujemy

  • rozwiniesz swoje umiejętności!

  • otrzymasz ciągłe wsparcie managera i trenera, pakiet szkoleń,

  • codziennie rano napijesz się pysznej kawy, skorzystasz z naszej strefy relaksu,

  • zapewnimy Tobie świetną atmosferę w pracy :)

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Obecnie do naszego zespołu od stycznia poszukujemy Konsultantów infolinii obsługowej - odbiór połączeń przychodzących i rejestracja zgłoszeń w systemie.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy