Oferta pracy

Konsultant Infolinii Obsługowej

Unique People sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie odpowiedzi zwrotnych na pytania klientów w kwestiach obsługowych,

  • Dbanie o wysoką jakość obsługi,

  • Obsługa infolinii przychodzącej,

  • Obsługa aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Procesowanie zgłoszeń mailowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Komunikatywność, łatwość w budowaniu pozytywnych relacji z klientami, odpowiedzialność, rzetelność,

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego w mowie i w piśmie,

  • Mile widziany status studenta.

To oferujemy

  • Wypłata dwa razy w miesiącu (stawka podstawowa 19,70 zł brutto + premia zależna od wyników Twojej pracy),

  • Elastyczny grafik,

  • Pakiet wdrożeniowy, który zapewni odpowiednie przygotowanie do nowych zadań,

  • Bieżące wsparcie przełożonego i zespołu,

  • Brak dress code’u,

  • Praca stacjonarna w przyjaznej atmosferze :)

  • Benefity

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla spółek CCIG Group - organizacji z branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu.

Przewiń do profilu firmy