Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Infolinii Pekao24

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.11.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Centrum Bankowości Bezpośredniej - spółka Banku Pekao S.A.

(ul. Piotrkowska 288 Łódź / ul. Josepha Conrada 37 Kraków)

CO NAS WYRÓŻNIA?

- Od 5 lat mamy najlepszą Obsługę Klienta w Polsce!
Jako jedyna firma w kraju od 2013 r. zdobywamy co roku pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie Telemarketer Roku w tej kategorii!

- Wg Badania Złoty Bankier 2017 - jesteśmy Najlepszą infolinią bankową w Polsce!

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy:
Kraków,  ul.  Josepha Conrada 37 / Łódź, ul. Piotrkowska 288
Forma zatrudnienia: umowa o pracę / umowa zlecenia

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa Klientów Banku Pekao S.A.
  • Helpdesk Bankowości Elektronicznej Pekao24
  • Przyjmowanie i realizacja dyspozycji Klientów
  • Sprzedaż produktów bankowych

Oczekujemy:

  • Znajomości pakietu MS Office
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Umiejętności pracy na dużej ilości aplikacji
  • Dobrej komunikacji oraz pozytywnego nastawienia
  • Dyspozycyjności w wymiarze min. 120h miesięcznie lub więcej
  • Kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Nie musisz znać angielskiego, ale za jego znajomość płacimy więcej :)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (3/4, cały etat): wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + programy sprzedażowe
  • Możliwa umowa zlecenia: elastyczny grafik i stawka godzinowa 14 zł/h–20 zł/h + programy sprzedażowe
  • Pakiet szkoleń wstępnych za które Ci zapłacimy
  • Pakiety socjalne (prywatną opiekę medyczną, Multisport, wyjazdy i imprezy)
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju
  • Pracę u nas łatwo pogodzisz z nauką, obowiązkami rodzicielskimi czy realizacją swoich pasji

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie swojego CV z numerem referencyjnym
w tytule maila poprzez przycisk Aplikuj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm).

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że przez Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem, że moje dane osobowe będą przekazywane wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez Firmę umów. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się