Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant infolinii

THE HEMPIER sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Marka Hempets z siedzibą w Jarosławiu, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę bieżącej i nowej sprzedaży Spółki oraz jej klientów w branży zoologicznej oraz klinik weterynaryjnych

Twoje obowiązki:

▪ Obsługa zamówień: sklep internetowy, lecznice weterynaryjne, sklepy

▪ Pozyskiwanie nowych klientów poprzez telefon oraz email

▪ Obsługa klienta: infolinia, mailing itp.

▪ Umawianie wizyt dla przedstawicieli firmy w klinikach weterynaryjnych

▪ Wystawianie faktur VAT oraz paragonów (Comarch Optima)

▪ Przygotowywanie raportów

▪ Budowanie relacji z klientami

Nasze wymagania

Oczekujemy:

▪ Doświadczenia w pracy związanej z obsługą sprzedaży lub obsługą klienta

▪ Wysokiego poziomu motywacji, energii, odpowiedzialności oraz kultury osobistej

▪ Znajomości i stosowania wysokich standardów obsługi klienta

▪ Swobodnego poruszania się w środowisku Ms Office; znajomość programu Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

▪ Wiedza z zakresu właściwości oraz możliwości zastosowania i wykorzystania Cannabis sativa L. będzie dodatkowym atutem

▪ Umiejętności budowania relacji oraz efektywnej współpracy w celu realizacji założonych celów

To oferujemy

▪ Zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę lub inne formy współpracy

▪ Konkurencyjne wynagrodzenie, oraz premię za realizację wyznaczonych celów

▪ Możliwość prezentowania własnych inicjatyw i realny wpływ na rozwój firmy

▪ Przyjazne i wspierające otoczenie współpracowników

▪ Perspektywa długotrwałej współpracy

▪ Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

▪ Niezbędne narzędzia do pracy, w tym komputer i telefon służbowy

O nas

Hempets™ to naturalna marka, stworzona przez ekspertów z branży konopi i przemysłu farmaceutycznego, dla dobra Twojego pupila.

Naszą misją jest dzielenie się najlepszym doświadczeniem i wiedzą zdobytą w przestrzeni konopnej poprzez dostarczanie najwyższej jakości, funkcjonalnych produktów, dbając o zwierzęta tak samo, jak one dbają o nas.

W Hempets™ wyznaczamy standardy, stosując strategię "od nasiona do sprzedaży". Uprawiamy, zbieramy, ekstrahujemy, przetwarzamy, przeprowadzamy analizy laboratoryjne, formułujemy, rozlewamy, etykietujemy i pakujemy osobiście z miłością. Kontrolując cały proces, jesteśmy pewni, że tylko najlepsze, najwyższej jakości produkty są wytwarzane i dostarczane do naszych klientów.