Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant infolinii

STOWARZYSZENIE MEDYCYNA POLSKA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Garncarska 9

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

Twoja praca będzie polegała m.in. na :

- kompleksowej obsłudze infolinii dla seniorów, działającej w ramach Centrum Teleopieki,

- przyjmowaniu wpływających zgłoszeń dotyczących zagrożenia życia,

- realizacji rozmów cotygodniowych z podopiecznymi,

Nasze wymagania

Jeśli posiadasz :

- empatię i chęć niesienia pomocy,

- entuzjazm oraz zaangażowanie,

- pewność siebie

- umiejętność obsługi komputera

To zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną.

Doświadczenie w pracy z seniorami oraz doświadczenie w pracy w telecentrum będzie dodatkowym atutem. Mile widziane ukończone Szkolenie Opiekuna Medycznego.

To oferujemy

Oferujemy umowę o pracę o charakterze 3 zmianowym, 7 dni w tygodniu z możliwością zatrudnienia w części etatu w ramach projektu „ Usługi społeczne dla mieszkańców Poznania ” oraz „ Usługi społeczne dla mieszkańców wielkopolski ” współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 na okres do 31.12.2022 r./ 28.02.2023r.

O nas

Stowarzyszenie Medycyna Polska zostało zawiązane w 2004 r. z inicjatywy lekarzy, przedstawicieli branży medycznej i instytucji związanych z opieką zdrowotną w Polsce. Jednym z ważnych celów strategicznych Stowarzyszenia jest rozwój usług w medycynie opartej na nowych technologiach w obszarze e- zdrowia. SMP zainteresowane jest w szczególności rozwojem usług świadczonych zdalnie, tj. telemedycyną i teleopieką. Centrum Teleopieki działa od 1 kwietnia 2017 roku. Nad bezpieczeństwem podopiecznych czuwa dziewięciu teleasystentów, zatrudnionych przez Stowarzyszenie Medycyna Polska. Pracują 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. System skierowany jest do osób starszych, niesamodzielnych a także tych, którzy wymagają stałego nadzoru.