Konsultant infolinii przychodzącej wsparcia kierowców

AXA PartnersO firmie

  • Ostrava, Czechy

    zagranica
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 04 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa infolinii: przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych klientów potrzebujących pomocy

  • Weryfikacja danych klientów, zakresu ubezpieczenia oraz przysługujących klientowi serwisów

  • Organizacja pomocy przy użyciu naszej rozbudowanej sieci usługodawców (np. holowanie samochodu, zapewnienie samochodu zastępczego, zapewnienie usług hydraulika, ślusarza, dekarza)

  • Współpraca z zagranicznymi filiami Grupy AXA Partners

Nasze wymagania

  • Język polski na poziomie ojczystym

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (znajomość języka angielskiego zostanie zweryfikowana podczas wstępnej rozmowy telefonicznej)

  • Chęć pracować częściowo w systemie Home Office

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Dyspozycyjność i elastyczność (praca zmianowa + 2 weekendy pracujące w miesiącu)

  • Zdolność do organizowania swojej pracy

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie kwartalne

  • Szeroki pakiet benefitów (kupony lunchowe, roczne ubezpieczenie podróżne, zniżki na produkty, dopłata do dojazdów)

  • 25 dni urlopu

  • Pracę częściowo w systemie Home Office

  • Szeroki wybór szkoleń e-learningowych

  • Realne możliwości rozwoju i awansu

  • Przyjazny i wspierający zespół oraz opieka Buddy’ego

  • Komfortowe warunki pracy (strefy relaksu, wyposażona kuchnia, nowoczesne i klimatyzowane biuro w samym centrum Ostrawy)

AXA Partners

AXA Assistance jest częścią międzynarodowej Grupy AXA. Naszą rolą jest przede wszystkim pomoc klientom w zaskakujących dla nich sytuacjach życia codziennego, w Polsce jak i na świecie. Nasi partnerzy biznesowi, to tak jak my, znane na świecie firmy, które klienci od lat darzą zaufaniem.

AXA Assistance to również zespół świetnie zgranych ze sobą pracowników. Praca u nas to przyjemność, pomagamy innym i robimy to ze szczerej pasji. Czas spędzany w biurze, nierzadko przenosi się na przyjaźnie poza pracę. Jesteśmy wobec siebie otwarci i dzielimy się wiedzą, dlatego masz pewność, że poza świetną atmosferą masz też szansę na rozwój zawodowy.

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem przenośmy góry!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Do naszego zespołu poszukujemy osób:

komunikatywnych i pozytywnie nastawionych

posiadających łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

lubiących pracę z ludźmi

ambitnych i nastawionych na realizację wyznaczonych celów

otwartych na rozwój i zdobywanie nowej wiedzy