Ta oferta pracy jest nieaktualna od 66 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant infolinii sklepu Empik S.A

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Obecnie we współpracy ze sklepem internetowym Empik E-commerce Sp. z o. o. poszukujemy osób na stanowisko:

    Konsultant infolinii sklepu Empik S.A.
    (infolinia – połączenia przychodzące)
    Stawka 11.75 netto/h

    Miejsce pracy: Warszawa

    JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

    • Cenisz komfort? U nas pracujesz w nowoczesnych i klimatyzowanych biurach w lokalizacjach z dobrym dojazdem.
    • Co robisz? Odbierasz telefony i maile od osób, które poszukują informacji na temat usług i produktów naszego klienta.
    • Za każdą przepracowaną godzinę otrzymujesz wynagrodzenie.
    • Co poniedziałek czeka na Ciebie słodka niespodzianka.
    • Możesz skorzystać z atrakcyjnej oferty ubezpieczeń medycznych, karnetów Multisport oraz konkursów i programów motywacyjnych z fajnymi nagrodami.
    • Sprawdź sam: Facebook VCC

    NASZA OFERTA:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
    • Stałe wynagrodzenie za godzinę netto 11.75 netto plus atrakcyjne systemy motywacyjne (w godzinach nocnych stawka znacząco wyższa)
    • Projekt całodobowy, praca zmianowa – grafik dopasujemy do Twoich potrzeb
    • Profesjonalne szkolenie wstępne w ramach godzin pracy
    • Realna możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
    • Praca w zespole dynamicznych, otwartych i życzliwych ludzi
    • Atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe, ubezpieczenie zdrowotne, ciekawe konkursy, niespodzianki, słodkie i słone dni :)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego
    • obsługa korespondencji mailowej
    • budowanie relacji z Klientami i dbanie o wizerunek firmy

    NASZE WYMAGANIA:

    • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość nawiązywania kontaktów
    • komunikatywność, kreatywność oraz entuzjazm
    • dyspozycyjność

    Brzmi interesująco? Prześlij cv za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

    Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Voice Contact Center Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
    Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.