Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant infolinii

EAGLE RECRUITMENT Sp. z o.o.

3 7004 000 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Zygmunta Słomińskiego 15

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo w zakresie kursów programowania (jaki kurs wybrać/ jak się zapisać/ jak rozpocząć)

  • Współpraca z aktualnym klientem (uczniowie/ rodzice uczniów) i pomoc w kontakcie z nauczycielami

  • Prowadzenie i uzupełnianie bazy klientów

  • Obsługa chat'u.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne

  • Chęć rozwoju w obszarze obsługi klienta/ programowania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Klarowny i motywujący system premiowy

  • Kompleksowe wdrożenie do pracy i szkolenia

  • Dogodną lokalizację biura (blisko stacji metra)

  • Dofinansowanie karty Multisport oraz opieki medycznej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży IT

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze

O nas

Nasz klient to jedna z największych szkół programowania w Polsce. Specjalizują się w edukacji dzieci i młodzieży. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klientów/ uczniów.