Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Konsultant Infolinii z j.angielskim

Work Service S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant Infolinii z językiem angielskimNumer ref.: KIA/WS-03/20/2020/3/14

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych w ramach obsługi rowerów miejskich (tylko połączenia przychodzące)
  • Realizacja zgłoszeń mailowych
  • Monitorowanie terminowej realizacji zgłoszeń

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Płynnego posługiwania się językiem angielskim
  • Pozytywnego podejścia i chęci do pracy
  • Chęci rozwoju
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie dostosowane do Twoich potrzeb ( umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Płatne szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy
  • Możliwość doskonalenia umiejętności związanych z obsługą Klienta
  • Przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne