Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Computec S.A. z siedzibą w: Sikorskiego 9, 66-200 Świebodzin (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CompuTec S.A.

Konsultant Integracji (Software Integration Consultant)

CompuTec S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 03 cze 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • REST

Mile widziane

  • C#

  • Java

  • SAP HANA

  • B1if

  • XSLT

O projekcie

Wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu oparte o SAP Business One oraz nasze autorskie rozwiązania: CompuTec ProcessForce, CompuTec WMS, CompuTec PDC, CompuTec Labels.

Szukamy osób ambitnych z silną motywacją do rozwoju własnej osoby.

Wszystkim kandydatom ubiegającym się dajemy równe szanse zatrudnienia.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie specyfikacji scenariuszy integracyjnych;

  • Konfiguracja i wykonanie scenariuszy integracyjnych w oparciu o specyfikacje (B1if);

  • Udział w projektach wdrożeniowych;

  • Bieżące wsparcie naszych klientów.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu modelowania procesów biznesowych;

  • Praktyczna znajomość strukturalnego języka zapytań SQL;

  • Podstawowa wiedza w zakresie przechowywania danych oraz ich transformacji;

  • Podstawowa wiedza w zakresie usług i protokołów sieciowych (REST, SOAP, itp.);

  • Samodzielność;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość SAP Business One;

  • Znajomość transformacji XSLT;

  • Znajomość relacyjnej bazy danych SAP HANA;

  • Znajomość języka C# lub Java;

  • Znajomość narzędzia B1if.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Urozmaicony zakres świadczonych usług dla liderów rynku i międzynarodowych firm;

  • Przejrzysty premiowy system wynagradzania oparty o wyniki i aktywność;

  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne;

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę i komunikację (laptop, monitor, telefon, dostęp do JIRA, Slack itp.),

  • Wsparcie profesjonalnego Mentora;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B.

  • Możliwość pełnej pracy zdalnej lub w jednym z naszych biur.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

CompuTec S.A. to najbardziej utytułowany i jeden z największych Złotych Partnerów SAP Business One (SBO) w Polsce, który stworzył własne dedykowane dla produkcji rozwiązanie kompatybilne z SBO. CompuTec ProcessForce jest wdrażany w Polsce oraz na całym świecie przez globalną sieć partnerską. Mamy już ponad 100 Klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Oferty, wyłączenie w formie pisemnej, zawierające CV oraz list motywacyjny z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych) prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane podania.