Oferta pracy

Konsultant - Intelligent Automation & Rapid Solutions

KPMG

KPMG

Inflancka 4a

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VBA

Mile widziane

  • C#

  • Java

  • Python

  • SQL

  • .NET

O projekcie

Tworzenie narzędzi i rozwiązań informatycznych wspierających digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych naszych klientów to zadanie zespołu Intelligent Automation & Rapid Solutions. Pracując z ekspertami i konsultantami doświadczonymi w różnych branżach, realizujemy projekty dla klientów w Polsce i za granicą pomagając im osiągnąć cele biznesowe z wykorzystaniem platform Low-code, Robotics Process Automation (RPA) czy Sztucznej Inteligencji (AI) oraz Uczenia Maszynowego.

Twój zakres obowiązków

  • budowie modułów aplikacji

  • analiza techniczna wymagań biznesowych celem tworzenia rozwiązań

  • wsparcie w utrzymaniu systemów

  • utrzymywanie oraz doskonalenie bazy wiedzy, w tym metodyk oraz standardów tworzenie rozwiązań RPA i/lub Low-code, sztucznej inteligencji

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie wyższe lub ostatni rok studiów – kierunki związane z systemami informatycznymi

  • ponad roczne, praktyczne doświadczenie z obszaru optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych,

  • doświadczenie lub znajomość co najmniej jednego z rozwiązań RPA (UiPath, Blue Prism, Microsoft Power Automate), min. 5 wdrożonych produkcyjnie robotów

  • znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania

  • umiejętność programowania w VBA

  • mile widziane umiejętności programowania oraz doświadczenia w budowie i testowaniu aplikacji - C#, .NET, Java, Python, SQL etc.,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel

  • podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów

  • chęci dalszego rozwoju w roli doradcy biznesowego / IT

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG

  • udział w ciekawych, różnorodnych projektach we współpracy z profesjonalistami i ekspertami branżowymi

  • bezpośredni kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami IT

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, inne benefity)

  • hybrydowy lub zdalny model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji

  • komfortowy start – Twój Buddy będzie wsparciem dla Ciebie w pierwszych miesiącach pracy

  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy