Konsultant - Intelligent Automation & Rapid Solutions (Webcon)

KPMGO firmie

KPMG

Opolska 114

Prądnik Czerwony

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Tworzenie narzędzi i rozwiązań informatycznych wspierających digitalizację, automatyzację i robotyzację procesów biznesowych naszych klientów to zadanie zespołu Intelligent Automation & Rapid Solutions. Pracując z ekspertami i konsultantami doświadczonymi w różnych branżach, realizujemy projekty dla klientów w Polsce i za granicą pomagając im osiągnąć cele biznesowe z wykorzystaniem platform Low-code, Robotics Process Automation (RPA) czy Sztucznej Inteligencji (AI).

Twój zakres obowiązków

  • udział w działaniach sprzedażowych
  • prowadzenie analiz przedwdrożeniowych
  • modelowanie procesów
  • konfigurowanie aplikacji / obiegów na platformie Webcon
  • testowanie wdrażanych rozwiązań
  • uruchamianie stworzonych rozwiązań
  • przygotowanie dokumentacji oraz instrukcji użytkownika
  • utrzymywanie oraz doskonalenie bazy wiedzy, w tym metodyk oraz dobrych praktyk

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – kierunki związane z systemami informatycznymi
  • co najmniej 2 letnie praktyczne doświadczenie we wdrożeniach w oparciu o platformę Webcon BPS
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania
  • znajomość języka SQL
  • znajomość HTML i CSS
  • umiejętność efektywnej komunikacji
  • podejście nastawione na rozwiązywanie problemów
  • chęć dalszego rozwoju w roli doradcy biznesowego / IT

To oferujemy

  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy w KPMG
  • udział w ciekawych, różnorodnych projektach we współpracy z profesjonalistami i ekspertami branżowymi
  • bezpośredni kontakt z nowoczesnymi rozwiązaniami IT
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, inne benefity)
  • hybrydowy lub zdalny model pracy – stacjonarnie pracujemy w nowoczesnej przestrzeni biurowej w dogodnej lokalizacji
  • szeroki wybór szkoleń zintegrowanych w ramach platformy Degreed, m.in. szkolenia LinkedIn Learning, certyfikowane szkolenia Microsoft, szkolenia wewnętrzne

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 236 000 pracowników w 145 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Konsultant - Intelligent Automation & Rapid Solutions (Webcon), Opolska 114, Prądnik Czerwony, Kraków