Oferta pracy

Konsultant IT ds. Integracji Klienckich

Schenker Sp. z o.o.

  • Fordońska 266, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Fordońska 266

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne przeprowadzanie konsultacji z klientem, celem zebrania szczegółowych wymagań i oczekiwań.

  • Analiza potrzeb klienta, definiowane wymagań funkcyjnych oraz rekomendowanie rozwiązań na bazie portfolio integracji.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych rozwiązań, nowych wdrożeń jak i zgłoszonych zmian.

  • Testowanie rozwiązań (przygotowanie scenariuszy testowych, testowanie oraz dokumentowanie wyników).

  • Bliska współpraca z zespołami IT odpowiadającymi m.in. za rozwój aplikacji, integracje, międzysystemowe, budowę rozwiązań operacyjnych czy infrastrukturę.

  • 2 linia wsparcia technicznego.

  • Zarządzanie zadaniami przy użyciu dostępnych narzędzi (Jira & Confluence).

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży logistycznej / transportowej - praca z WMS’ami lub / i TMS’ami.

  • Doświadczenie w integracjach systemowych: mapowanie plików, tworzenie procesów, konfiguracja systemowa, EDI / API.

  • Doświadczenie w pracy projektowej, z klientem zewnętrznym, w roli konsultanta i koordynatora.

  • Umiejętność szacowania ilości potrzebnych zasobów oraz negocjacji (ram czasowych, rozwiązań) z klientem.

  • Łatwość w komunikacji używając słownictwa dopasowanego do rozmówcy (IT vs. Biznes).

  • Zdolność analitycznego myślenia i demonstrowania w zrozumiały sposób wyników swojej pracy.

  • Umiejętność współpracy w zespole projektowym, którego członkowie są ekspertami z różnych dziedzin.

  • Umiejętność pracy bez nadzoru – ustalania oraz reorganizacji priorytetów zgodnie z potrzebami biznesu, proaktywne i regularne komunikowanie statusu prac.

  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

  • Dyspozycyjność do podróży (10%-15%).

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Kontrakt b2b.

  • Potrzebne narzędzia pracy.

  • Możliwość współpracy z wieloma klientami.

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Przewiń do profilu firmy

Inne:

8h dziennie /40h w tygodniu, start między 8:00-9:00