Oferta pracy

Konsultant IT ds. utrzymania i wsparcia

DEVELIA SA

DEVELIA SA

Powstańców Śląskich 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie użytkowników,

  • Konfiguracja i instalacja sprzętu komputerowego,

  • Nadzorowanie funkcjonowania systemów informatycznych,

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • umiejętności diagnozowania i usuwania problemów programowo-sprzętowych,

  • wiedzy nt. administracji systemami operacyjnymi z rodziny Windows,

  • praktyczna znajomość technologii sieciowych,

  • wiedzy nt. sprzętu biurowego,

  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji,

  • umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdyscyplinowanie, punktualność, silna motywacja do pracy,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów - obsługa klienta,

  • dużego poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na podstawie umowy o pracę,

  • pakiet socjalny,

  • kurs j. angielskiego,

  • pracę w centrum miasta,

  • możliwość zdobycia doświadczenia na samodzielnym stanowisku,

  • wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia i kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dodatkowe świadczenia socjalne

DEVELIA SA

Develia S.A. to spółka mogąca poszczycić się ugruntowaną pozycją i doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów deweloperskich. Od 29 czerwca 2007 roku jesteśmy spółką giełdową, notowaną na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Zrealizowaliśmy inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi i Gdańsku. Systematycznie poszerzamy zakres naszej działalności i realizujemy nowe projekty w największych miastach w Polsce.

Przewiń do profilu firmy