Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant IT - Informatyk - HelpDesk- 1 linia wsparcia

TOMASZ CIUPA "INTEDIA"

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • I linia wsparcia użytkowników - telefoniczne i zdalne rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, resetowanie haseł, instalacje aplikacji

  • Instalacje systemów Windows

  • Weryfikacja i przydzielanie zarejestrowanych zgłoszeń do II linii wsparcia

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas rozwiązywania incydentów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność

  • Umiejętność szybkiej i precyzyjnej diagnostyki uszkodzonego sprzętu

  • Podstawowa wiedza na temat połączeń sieciowych TCP/IP

  • Bardzo dobra znajomość budowy sprzętu klasy PC

  • Znajomość systemów operacyjnych Windows, działania VPN, Active Directory, MS Office, aplikacji biurowych

  • Wykształcenie techniczne - mile widziani Studenci uczelni technicznych

O nas

Firma od 2011 roku świadczy usługi outsourcingu IT.