Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant IT

FORCOM Sp. z o.o.O firmie

  • Gajowa 6, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FORCOM Sp. z o.o.

Gajowa 6

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows

Mile widziane

  • SQL

  • Python

  • Linux

O projekcie

Zadaniem osób zatrudnionych na tym stanowisku będzie praca w dziale service-desk, zajmującym się świadczeniem telefonicznego i zdalnego serwisu i wsparcia informatycznego dla naszych klientów. Dział ten stanowi pierwszą linię wsparcia dla użytkowników dostarczonych przez nas systemów informatycznych i dzięki kompetencjom jego pracowników jest w stanie rozwiązać większość pojawiających się problemów. Część pracowników zatrudnionych na tym stanowisku uczestniczy również we wdrażaniu nowych rozwiązań u klientów w Polsce i za granicą. Przed rozpoczęciem świadczenia usług dla naszych klientów, nowych pracowników intensywnie szkolimy z zakresu sprzętu i oprogramowania.

Twój zakres obowiązków

  • konsultacje i wsparcie techniczne dla użytkowników, zarówno telefoniczne i przez zdalne połączenie (w zakresie sprzętu informatycznego i oprogramowania),

  • prowadzenie szkoleń i wdrożeń u klientów,

  • nadzór nad realizacją zmian w oprogramowaniu.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows, Windows Server,

  • dobra znajomość sprzętu komputerowego oraz rozwiązań sieciowych,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • znajomość języka SQL,

  • znajomość systemu Linux,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • unikalne połączenie: pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, z bardzo przyjazną atmosferą, która ułatwi Ci proces aklimatyzacji w nowym miejscu pracy,

  • brak monotonii i pracę pełną wyzwań,

  • pracę w okolicach ronda Śródka (dobra komunikacja MPK i PKP),

  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,

  • bezpłatne obiady, pyszna kawa z ekspresu i inne napoje,

  • aktywne grupy sportowe (m.in. piłka nożna, koszykówka, siatkówka) i hobbystyczne (liga bilardowa, planszówki),

  • aktywne zespoły muzyczne (mamy na miejscu własne, w pełni wyposażone studio muzyczne, w którym przez cały tydzień realizują swoją pasję nasze firmowe i zaprzyjaźnione zespoły muzyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • pikniki rodzinne

Jesteśmy producentem oprogramowania i dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla największych sieci handlowych. Zatrudniamy obecnie ponad 450 pracowników. Od 25 lat tworzymy oprogramowanie wspierające wszelkie aspekty działania sieci sklepów, w tym oprogramowanie systemów kasowych, obsługi zaplecza logistycznego, systemy lojalnościowe, aplikacje na urządzenia mobilne, oprogramowanie obsługujące płatności elektroniczne, centralne systemy zarządzające siecią tysięcy sklepów i rozwiązania Big Data.

Nasze systemy obsługują ponad półtora miliarda transakcji płatności kartami płatniczymi i generują blisko 3 miliardy paragonów rocznie.

Inwestujemy w badania i rozwój – pracujemy nad stworzeniem autonomicznego robota mobilnego dla sklepów, wykorzystaniem sztucznej inteligencji do rozpoznawania towarów, analizą obrazu, rozwiązaniami dla sklepów bez kas.

Przewiń do profilu firmy