Oferta pracy

Konsultant IT - Senior Storage Engineer

SNP Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

Mile widziane

  • DELL EMC

  • HPE

  • AWS/Azure

O projekcie

Poszukujemy osób posiadających minimum pięcioletnią wiedzę i doświadczenie

w zakresie:

Obszar storage, wirtualizacja VMware, backup

doświadczenie w administracji macierzami dyskowymi i systemami replikacji,

praktyczna znajomość sieci SAN FC,

bardzo dobra znajomość systemów wirtualizacji VMware i backupu.

Twój zakres obowiązków

  • zakres obejmuje m.in. codzienną administrację systemami w celu utrzymania ciągłości działania infrstruktury Data Center w ramach trzeciej linii wsparcia

  • zarządzanie incydentami i problemami w obszarach storage, wirtualizacja/cloud, backup

  • udział w projektach wdrożeniowych IT

Nasze wymagania

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w obszarach wymienionych wyżej (storage, wirtualizacja,VMware, backup)

  • praktyczna znajomość języka angielskiego - na poziomie B2,

  • gotowość do pełnienia dyżurów on-call,

  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • otwartość na nowe wyzwania,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • posiadanie certyfikatów z zakresu backup / storage,

  • znajomość rozwiązań DELL EMC, HPE, AWS/Azure,

  • praktyczna umiejętność konfiguracji systemów monitoringu,

  • znajomość rozwiązań “storage cluster”.

To oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach

  • Intensywne szkolenia i rozwój zawodowy

  • Pakiet Medyczny i ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie do karty MultiSport lub wypoczynku

  • Biuro z bezpłatnym parkingiem zlokalizowane przy przystanku komunikacji autobusowej i PKP

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Przejrzysty i motywujący system wynagradzania, w którym wysokość wynagrodzenia zależy od poziomu kompetencji i uzyskiwanych efektów,

  • Dla rowerzystów możliwość skorzystania z zadaszonych miejsc parkingowych.

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która oferuje swoim pracownikom środowisko otwarte na opinie i pomysły

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

SNP Poland Sp. z o.o.

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Przewiń do profilu firmy