Oferta pracy

Konsultant IT z językiem niemieckim

Atos Poland Global Services Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne wsparcie Klientów niemieckojęzycznych w rozwiązywaniu ich zapytań

  • zdalne analizowanie i rozwiązywanie problemów pracowników innych firm (np. weryfikacja i odblokowywanie kont użytkowników, przesyłanie updatów, zmienianie ustawień, obsługa systemów)

  • współpraca z grupami specjalistów

  • prowadzenie korespondencji w języku niemieckim

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi komputera (m.in. znajomość systemów operacyjnych oraz pakietu Office 365)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • chęć niesienia pomocy zarówno Klientom jak i współpracownikom

  • mile widziane zainteresowanie branżą IT i chęć rozwoju

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • idealne miejsce do rozpoczęcia i budowania kariery zawodowej

  • kompleksowe szkolenia wprowadzające

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • dostęp do bazy wiedzy i opracowanych programów rozwojowych

  • bezpośrednie wsparcie doświadczonego pracownika (Buddy)

  • codzienny kontakt z językiem niemieckim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • global IT projects

  • new technologies

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa kwalifikacyjna

Atos jako światowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dekarbonizacji cyfrowej technologii dla biznesu współpracuje z firmami na całym świecie.

AI, IoT, Big Data & Analytics, cyberbezpieczeństwo, Cloud, edge computing… To tylko kilka przykładów najnowszych technologii, których używamy do kształtowania przyszłości przestrzeni informacyjnej z naszymi Klientami.

Aby sprostać tym ekscytującym wyzwaniom, korzystamy z różnorodności umiejętności i doświadczeń, które prezentuje nasz zespół. Dzięki temu możemy dokonywać wyborów, które mają ekonomiczny, społeczny i etyczny wpływ na biznes oraz ludzkość nadchodzącego jutra.

W Atos przyszłość to nasz wybór!

#TheFutureIsOurChoice

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Oferujemy usługi zarządzania infrastrukturą IT, integrację systemów informatycznych, outsourcing i doradztwo IT.

Od lat jesteśmy również światowym partnerem IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich.

Na świecie zatrudniamy ponad 110 000 pracowników, a dzięki obecności w 73 krajach oferujemy naszym Klientom usługi eksperckie najwyższej jakości o globalnym zasięgu.

W Polsce Atos działa już ponad 20 lat. Jesteśmy obecni w 6 miastach w Polsce – w Bydgoszczy, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Opolu i Krakowie.

Czekamy na Ciebie!

Konkretne wykształcenie nie jest wymagane – każda aplikacja jest oceniana indywidualnie.

Jedyne, co musisz zrobić, to zrobić pierwszy krok – naciśnij przycisk aplikuj i wyślij swoje CV, przejdź przez trzy etapy rekrutacji i podpisz z nami umowę.

#TheFutureIsOurChoice, więc dołącz do nas już dziś, by zbudować przyszłość wspólnie!