Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/-ka BDC

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium KusO firmie

Porsche Centrum Kraków - Auto Premium Kus

Jasnogórska 109

Kraków

Porsche Centrum Kraków poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków,

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie telefonicznych badań ankietowych
  • udzielanie informacji o ofercie handlowej dealera
  • umawianie na jazdy testowe i spotkania z handlowcami
  • umawianie na wizyty w serwisie
  • weryfikacja poprawności danych w bazie

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • preferowane doświadczenie call/contact center lub z branży motoryzacyjnej/dealerskiej
  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych
  • szkolenia wewnętrzne i wdrożenie na stanowisku pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • stabilne zatrudnienie

Informujemy, iż skontaktujemy się w wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne