Logo Pracuj.pl

Konsultant/ka Biznesowy/a ds. Rekrutacji Stałej

ManpowerGroupO firmie

  • Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie biznesu i pozyskiwanie nowych klientów. Poprzez aktywną sprzedaż rozwiązań rekrutacji stałej w obrębie swojej specjalizacji będziesz realnie wpływać na wysokość swojego wynagrodzenia oraz rozwój organizacji.
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z klientami. Dzięki badaniu potrzeb klientów będziesz przygotowywać i prezentować indywidualnie dopasowane do nich oferty oraz negocjować warunki współpracy w oparciu o najlepsze rozwiązania.
  • Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w wybranej specjalizacji. Za sprawą objęcia specjalizacji będziesz ekspertem w konkretnej branży po to by partnersko doradzać klientom.
  • Pozyskiwanie najcenniejszych talentów na rynku. Będziesz docierać do kandydatów różnymi kanałami, współpracując z wyspecjalizowanym zespołem ds. pozyskiwania talentów i utrzymywać z nimi relacje.
  • Selekcja CV oraz weryfikowanie kompetencji kandydatów. Odpowiadając za kompleksową realizację procesu rekrutacyjnego będziesz partnerem biznesowym towarzyszącym klientowi w podejmowaniu ważnych decyzji personalnych.
  • Tworzenie raportów i zestawień, na potrzeby wewnętrzne oraz klientów, dotyczących prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Ważna jest dla nas Twoja otwartość na pracę z klientem biznesowym i zgromadzone już doświadczenie w sprzedaży usług B2B.
  • Twoje doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacji specjalistycznych będzie dla nas dużym atutem. Jeśli jednak go nie masz ale jesteś urodzonym handlowcem chętnie wprowadzimy Cię w świat rekrutacji.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom min. B2). Pomoże Ci to w swobodnym kontakcie także z klientami i kandydatami nie posługującymi się językiem polskim.
  • Umiejętność wykonywania zadań w oparciu o wyznaczone cele ilościowe i jakościowe.
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków i proaktywna postawa.
  • Silna orientacja na wyzwania i skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów.
  • Umiejętność łączenia pracy samodzielnej w oparciu o cele indywidualne z współpracą w zespole.
  • Łatwość podejmowania współpracy między zespołowej prowadzącej do jakościowej realizacji wyników.
  • Kreatywność i myślenie rozwiązaniami.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + motywujący miesięczny system premiowy uzależniony od Twoich indywidualnych wyników.
  • Hybrydowy system pracy umożliwiający Ci łączenie pracy z domu z pracą w komfortowym biurze.
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole w firmie o międzynarodowej strukturze, która jest liderem na rynku usług HR.
  • Pracę z inspirującymi ludźmi, którzy nie tylko pasjonują się tym co robią, ale również chętnie dzielą się wiedzą i wspierają siebie nawzajem.
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur naszej organizacji, zarówno poziomego jak i pionowego.
  • Dużą samodzielność w działaniu i otwartość na Twoją inicjatywę.
  • Kompleksowe wdrożenie, które pomoże Ci szybciej odnaleźć się w nowym środowisku i zapoznać się z pełną ofertą usług ManpowerGroup.
  • Ciekawe szkolenia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb m.in. z obszarów zarządzania sprzedażą, rekrutacji, prawa pracy oraz umiejętności miękkich.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w skład którego wchodzą:, opieka medyczna, karta Multisport oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, program zniżkowy ManpowerGroup Premium, platforma kafeteryjna, dodatkowe dni wolne za staż pracy w naszej organizacji).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • dodatkowy urlop

ManpowerGroup to firma doradztwa personalnego, dostarczająca Innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie z ponad 70-letnią historią. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.

Agencja zatrudnienia nr 412

Konsultant/ka Biznesowy/a ds. Rekrutacji Stałej, Gdynia