Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/ka CAD Software

TENADO GmbH

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • będziesz osobą kontaktową dla naszych polskich klientów biznesowych i będziesz prezentować nasze oprogramowanie na targach, warsztatach i poprzez prezentacje online.

  • Twoim celem jest przekonanie klientów do TENADO METAL.

  • współpracujesz blisko z polskim wsparciem technicznym oraz działem sprzedaży

Nasze wymagania

  • motywacja do wprowadzania zmian i przekonywania innych ludzi. Masz osobowość zwycięzcy i wiesz dokładnie, które argumenty interesują naszych klientów

  • praktyka zawodowa w zawodzie ślusarza/montera konstrukcji stalowych, technika budowlanego/kierownika budowy lub porównywalne kwalifikacje z doświadczeniem praktycznym

  • przyjemność w codziennym kontakcie z klientami, wysokie kompetencje społeczne i dobre umiejętności komunikacyjne

  • doświadczenie w korzystaniu z systemów CAD takich jak TENADO METALL 2D/3D, SolidWorks, Creo lub Inventor

  • możliwości porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim

  • praca zespołowa jest dla Ciebie oczywistością

  • gotowość do relokacji do Niemiec, w okolice Bochum

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niemiecka umowa o pracę z perspektywą stałego zatrudnienia

  • pomoc przy relokacji (wsparcie przy przeprowadzce, poszukiwaniu mieszkania i załatwianiu formalności)

  • stosowne wprowadzenie w zakres Twojej pracy

  • obszerne szkolenia, jak również możliwości dalszego kształcenia

  • możliwość dopasowania godziny pracy i praca zdalna po uzgodnieniu

  • ergonomiczna i dobrze wyposażona powierzchnia biurowa

  • zakładowy system emerytalny

  • dobra lokalizacja siedziby i łatwość korzystania ze środków transportu publicznego

  • wspólne imprezy rekreacyjne i uroczystości firmowe

  • do dyspozycji firmowe kuchnie (kawa, herbata, woda i owoce)

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

O nas

TENADO GmbH opracowuje rozwiązania programowe CAD dla różnych gałęzi przemysłu. Na rynku polskim dystrybuujemy oprogramowanie CAD TENADO METAL. Jest ono specjalnie dostosowane do wymagań branży metalowej. W celu dalszego doskonalenia usług, świadczonych dla naszych klientów w Polsce, poszukujemy zaangażowanych pracowników z wiedzą branżową i znajomością tematyki oprogramowania CAD.

Ponieważ miejsce pracy znajduje się w siedzibie naszej firmy w Bochum, oczekujemy, że po okresie próbnym przeprowadzisz się do Niemiec. Oczywiście pomożemy we wszystkim, co jest potrzebne do rozpoczęcia nowego życia - i abyś poczuł się jak w domu!

TENADO jest międzynarodową firmą o ugruntowanej od 30 lat pozycji na rynku. Ciągle się rozwijamy, a dzięki Tobie będziemy w stanie szybciej osiągnąć założone cele! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, długoterminową perspektywę zatrudnienia oraz przyjazne środowisko pracy, nastawione na innowacyjne rozwiązania i nową technologię. Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Cieszymy się, że będziemy mogli powitać Cię w naszym zespole!

Zgłoś się już teraz do TENADO. Prosimy o przesłanie dokumentów (CV, zdjęcie (opcjonalnie), zaświadczenia i wymagania płacowe).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas i o swojej przyszłej pracy, prosimy o kontakt z Magdaleną Pütz. Numer telefonu: +49 234 9559 - 300.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!