Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/-ka Call Center – telefoniczne umawianie spotkań

Premium Sales Group sp z o o

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z klientem

  • Umawianie spotkań naszym doradcom

  • Współpraca z działem sprzedaży

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, choć nie jest wymagane, wystarczą dobre chęci, a my Cię wszystkiego nauczymy)

  • Masz poczucie, że jesteś najlepszy/-a w tym co robisz

  • Fascynują Cię ludzie i lubisz kontakt telefoniczny

  • Jesteś pozytywnie nastawiony/-a do otaczającego świata

To oferujemy

  • Praca stacjonarna w biurze w Niemodlinie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i systemu premiowego (brak zasad korpo – dostajesz premię za wykonaną pracę)

  • Pełen etat i umowę o pracę

  • Praca w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku (weekendy to Twój czas wolny)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wsparcie osób posiadających wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Rozwój kariery zawodowej

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Najlepszą atmosferę pracy w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Do dziś zrealizowaliśmy ponad 1500 różnego rodzaju instalacji dla Klientów prywatnych oraz Firm i Instytucji - stając się coraz bardziej zauważalną firmą w regionie Śląskim oraz Południowo- Zachodniej Polsce. Od początku naszej działalności w 2019 roku – dbamy o dobrą jakość świadczonych usług, wysokie standardy obsługi Klienta, serwisu i reklamacji - czego efektem jest stały coroczny wzrost obrotów. Aktualnie po kilku latach spędzonych w branży fotowoltaicznej rozwijamy kolejne działy i usługi w firmie, by kompleksowo zaspokajać potrzeby naszych dotychczasowych i nowych Klientów.

Jeżeli podobnie jak My uważasz, że przyszłość naszej planety zależy w dużej mierze od nas samych, dlatego na co dzień wybierasz produkty i usługi firm stawiających na zrównoważony rozwój gospodarki, społeczeństwa i środowiska, a do tego lubisz wyzwania i jesteś w stanie wnieść w nasz wspólny rozwój swoje doświadczenie i umiejętności – zapraszamy na pokład PSG EKO ENERGIA.

PSG EKOENERGIA skupia ludzi o otwartych umysłach i różnorodnych umiejętnościach, by tworzyć kulturę dostarczania produktów i usług wysokiej jakości, która zmienia życie ludzi na lepsze. Aktualnie są to innowacyjne rozwiązania dla Klientów indywidualnych, firm i instytucji w branży odnawialnych źródeł energii.

Przewiń do profilu firmy