Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/-ka ds. kontaktu z klientem

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Góra Libertowska 14

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie telefonicznych badań ankietowych

  • udzielanie informacji o ofercie handlowej dealera

  • umawianie na jazdy testowe i spotkania z handlowcami

  • umawianie na wizyty w serwisie

  • weryfikacja poprawności danych w bazie

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

  • preferowane doświadczenie call/contact center lub z branży motoryzacyjnej/dealerskiej

  • mile widziana znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • pracę w bardzo prestiżowej marce samochodów luksusowych

  • szkolenia wewnętrzne i wdrożenie na stanowisku pracy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej

  • stabilne zatrudnienie