Konsultant/ka ds. Obsługi Klienta z językiem niderlandzkim i angielskim

Transcosmos Poland sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów.
  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi i edukowanie Klientów na temat urządzeń i oprogramowania, umów i płatności.
  • Koordynowanie wizyt techników celem instalacji urządzeń i systemów.
  • Samodzielne diagnozowanie i zdalne rozwiązywanie problemów (np. problemy z kontami użytkowników, zmienianie ustawień).
  • Przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i potwierdzanie zgłoszeń od klientów zgodnie z przyjętymi standardami.
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur Obsługi Klienta.
  • Dbanie o wysoki poziom jakości świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom min. B2.
  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego - poziom min. C1.
  • Mile widziane poprzednie doświadczenie w obsłudze klienta oraz znajomość standardów telefonicznej obsługi klienta.
  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera i wyszukiwania informacji.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Transcosmos oferuje fantastyczne i wyjątkowe środowisko pracy zbudowane na rodzinnej atmosferze, ambicji, doświadczeniu i pracy zespołowej. Dbamy o rozwój pracowników i wspieramy ich zapewniając m.in.:
  • Dostęp do platformy benefitowej (prywatna opieka medyczna, karta multisport, bilety do kina/teatru i wiele innych)
  • Kompleksowe szkolenia wprowadzające
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz miedzynarodowy zespół
  • Nowoczesne biuro z parkingiem dla pracowników
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • Program rekomendacji pracowników

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

Konsultant/ka ds. Obsługi Klienta z językiem niderlandzkim i angielskim, zachodniopomorskie