Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/ka ds. Organizacji Biura

LINCOLN Szkoła Języków ObcychO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna obsługa Kursantów w biurze (udzielanie ustnych/ pisemnych oraz telefonicznych informacji, wyjaśnianie sytuacji problematycznych),

  • Bieżąca współpraca z kontrahentami Szkoły,

  • Obsługa finansowa sekretariatu,

  • Planowanie oraz organizacja kursów,

  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wewnątrz i na zewnątrz.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku asystenckim, w obsłudze klienta,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację i korzystanie z dokumentacji,

  • Biegła obsługa MS Office,

  • Umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu,

  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • Zaangażowanie i entuzjazm we współpracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziani studenci studiów wieczorowych i zaocznych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,

  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy,

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisko pracy,

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w ramach struktur firmy.

LINCOLN Szkoła Języków Obcych

LINCOLN Szkoła Języków Obcych i Centrum Egzaminacyjne Cambridge English to firma od 18lat oferująca innowacyjne podejście do nauki języków obcych. Naszym Klientom zapewniamy efektywną naukę, dzięki współpracy z zespołem lektorów posiadających bogate doświadczenie i budujących atmosferę sprzyjającą aktywnej nauce. Zapewniamy gwarancję najwyższej jakości usług.

Przewiń do profilu firmy