Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/ ka ds. rekrutacji

Charlie Works Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zwiększenie udziału Charlie works – linia biznesowa Staffing, w sektorze produkcyjnym poprzez rozwój współpracy z dotychczasowymi Klientami

  • Samodzielną realizację projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla,

  • Prowadzenie poszukiwań najlepszych Kandydatów, również z wykorzystywaniem portali biznesowych,

  • Analizowanie i selekcjonowanie aplikacji Kandydatów,

  • Przeprowadzanie spotkań i rozmów z Kandydatami oraz weryfikowanie ich kwalifikacji zawodowych i formalnych,

  • Profesjonalną obsługę naszych Partnerów Biznesowych, m.in. przygotowywanie raportów, dokumentacji, doradztwo, itp.

  • Udział w spotkaniach biznesowych i przygotowywanie strategii rekrutacyjnej

  • Pracę w systemie CRM,

  • Doradztwo z dziedziny HR.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na stanowiska techniczne średniego i wyższego szczebla.

  • Doskonałej umiejętności organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem.

  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania pozytywnych i trwałych relacji biznesowych

  • Znajomości języka angielskiego (min. poziom B2).

  • Kreatywności oraz skuteczności w osiąganiu zamierzonych celów.

  • Samodyscypliny i dużej motywacji do realizowanych zadań.

  • Znajomości przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

  • Posiadania prawa jazdy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne warunki zatrudnienia w zgranym zespole

  • stałą współpracę w perspektywie długoterminowej

  • możliwość indywidulanego rozwoju

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • świętowanie urodzin

Charlie Works Sp. z o.o.

Charlie works to europejska agencja pracy, którą cechuje pasja do pracy. Celem agencji jest spełnienie oczekiwań klienta i dopasowanie zmotywowanych pracowników do jego potrzeb. Dewizą Charlie works jest sprawienie, aby praca była łatwiejsza i przyjemniejsza dla wszystkich.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Dane kandydatów są zbierane wyłącznie dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.