Logo Pracuj.pl

Konsultant/ka ds. rekrutacji

ProsecaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunek i Opiekunów osób starszych na terenie Niemiec,
  • Przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne),
  • Utrzymanie długofalowych relacji z kandydatami,
  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń z ofertami pracy,
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach informacyjnych,
  • Realizowanie strategii marketingowej i budowanie pozytywnego wizerunku marki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji z ludźmi,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Wysoka jakość pracy oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Dobra znajomość pakietu biurowego Office.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w pracy call center/ obsłudze klienta.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat lub umowę zlecenie dla Studenta,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,
  • Wdrożenie przygotowujące do pracy,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz duże perspektywy rozwoju zawodowego,
  • Imprezy i wyjazdy firmowe,
  • Pakiet benefitów (Luxmed, Multisport),

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Brzmi ciekawie? Nie odkładaj aplikacji na później - wyślij do nas swoje CV już dziś!

Kim jesteśmy?

Naszą firmę tworzą ludzie! Osoby z pasją i pozytywnym nastawieniem, ciekawe świata i rozwijające swoje zainteresowania. Zaprzyjaźniony team i dobra atmosfera pracy dodają nam energii do działania i sprawiają, że nawet poniedziałki nie są takie straszne :- )

Czym się zajmujemy?

Od 2016 roku firma Proseca świadczy kompleksowe usługi rekrutacji Opiekunów/-ek dla osób starszych na terenie Niemiec. W Proseca zespół specjalistów zapewnia Opiekunom dobre miejsca pracy oraz kompleksowe wsparcie przed wyjazdem i w trakcie pracy na zleceniu. Każdego dnia jesteśmy w kontakcie telefonicznym i mailowym dbając o komfort Opiekunów/-ek, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa.

Konsultant/ka ds. rekrutacji, Wrocław