Logo Pracuj.pl

Konsultant(-ka) ds. Sprzedaży

Wakacje.plO firmie

umowa o pracę
18,30
brutto / mies.
umowa zlecenie
18,30
brutto / godz.

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie wspierać naszych Klientów od pierwszej myśli o zakupie wakacji, przez dobór wybranej oferty, aż do powrotu z wymarzonego urlopu.

Nasze wymagania

Nasze wymagania są konkretne, ale niewygórowane. Nieważne ile masz lat, jakie masz doświadczenie, ani czy masz orzeczenie o niepełnosprawności. Najważniejsze dla nas są Twoje zaangażowanie i determinacja. My nauczymy Cię badać potrzeby Klientów, mówić językiem korzyści, negocjować i odpowiednio dobierać argumenty. Nasza lista oczekiwań jest krótka.

Wystarczy, że masz minimum średnie wykształcenie, masz czas na pracę w systemie zmianowym i tak jak my kochasz podróże.

Wyślij aplikację. Oddzwoni do Ciebie nasz Wirtualny Rekruter, który zada kilka pytań i opowie o pracy. Rozpocznij przygodę w Wakacje.pl!

To oferujemy

Jako Konsultant ds. Sprzedaży będziesz pierwszą osobą w firmie, która porozmawia z Klientem o wakacjach. Pomożesz znaleźć wymarzoną ofertę, rozwiejesz wszystkie wątpliwości i odpowiesz na pytania związane z rezerwacją i zakupem. Tak, to dzięki Tobie ktoś pojedzie na swój upragniony urlop!!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Może to praca właśnie dla Ciebie?

Sprzedaż masz we krwi? Rozpiera Cię #ENERGIA na samą myśl o podróżach? Lubisz widzieć konkretne wyniki swojej pracy? Dołącz do naszego zespołu sprzedaży pełnego ludzi równie kreatywnych i zaangażowanych jak Ty!

Konsultant(-ka) ds. Sprzedaży, aleja Grunwaldzka 413, Gdańsk