Oferta pracy

Konsultant(-ka) ds. Sprzedaży

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie wspierać naszych Klientów od pierwszej myśli o zakupie wakacji, przez dobór wybranej oferty, aż do powrotu z wymarzonego urlopu.

Może to praca właśnie dla Ciebie?

Sprzedaż masz we krwi? Rozpiera Cię #ENERGIA na samą myśl o podróżach? Lubisz widzieć konkretne wyniki swojej pracy? Dołącz do naszego zespołu sprzedaży pełnego ludzi równie kreatywnych i zaangażowanych jak Ty!

Jako Konsultant ds. Sprzedaży będziesz pierwszą osobą w firmie, która porozmawia z Klientem o wakacjach. Pomożesz znaleźć wymarzoną ofertę, rozwiejesz wszystkie wątpliwości i odpowiesz na pytania związane z rezerwacją i zakupem. Tak, to dzięki Tobie ktoś pojedzie na swój upragniony urlop!!

Nasze wymagania

Nasze wymagania są konkretne, ale niewygórowane!

Nieważne ile masz lat, jakie masz doświadczenie, ani czy masz orzeczenie o niepełnosprawności. Najważniejsze dla nas są Twoje zaangażowanie i determinacja. My nauczymy Cię badać potrzeby Klientów, mówić językiem korzyści, negocjować i odpowiednio dobierać argumenty. Nasza lista oczekiwań jest krótka.

Jeśli:

● masz minimum średnie wykształcenie;

● masz czas na pracę w systemie zmianowym;

● tak jak my kochasz podróże;

zapraszamy do naszego zespołu!

To oferujemy

Dołącz do nas i zyskaj!

U nas nie tylko Klienci jeżdżą na wakacje! Konsultanci i Doradcy regularnie biorą udział w wyjazdach szkoleniowych tzw. Study Tour, w trakcie których poznają dostępne w naszej ofercie kierunki i hotele. A to nie koniec atrakcji.

Oferujemy:

● elastyczne godziny pracy,

● świetną lokalizację w nowoczesnym biurze tuż przy stacji SKM Gdańsk Przymorze - Uniwersytet,

● opiekę medyczną w Lux Med,

● możliwość dołączenia do programu Multisport,

● możliwość pracy zdalnej,

● szkolenia rozwojowe,

● imprezy i wyjścia integracyjne (również online),

● prezenty okolicznościowe,

● szereg innych benefitów, o których poczytasz na karierawakacje.pl.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

Wakacje.pl

Pracuj z najlepszymi w stabilnej firmie, która zadba o Ciebie!

Jesteśmy pierwszym portalem turystycznym w Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding. Dzięki temu przetrwamy każdy kryzys!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy