Logo Pracuj.pl

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży w Sklepie Firmowym T-Mobile

T-MobileO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych
  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile
  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Nasze wymagania

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i/lub usług
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą
  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów
  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Umowa o pracę z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Jasna ścieżka kariery i awansu
  • Dodatkowy dzien wolny z okazji urodzin/ imienin
  • Pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie
  • Platforma benefitowa - Ty wybierasz z czego korzystasz
  • Dostęp do platform szkoleniowych, które podniosą Twoją wiedzę
  • Szkolenia autoryzacyjne – otrzymasz pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu
  • Brak narzuconych skryptów rozmów – pracujemy z naszymi klientami na relacjach!
  • Poza tym możesz u nas liczyć na między innymi dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach, możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!
  • Znam Talent – szkolenia lub pieniądze za polecenie znajomych do pracy 😊!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Weź udział w zadaniu rekrutacyjnym online

3

Spotkaj się z przyszłym przełożonym

4

Witaj w T- Mobile!

Czego możesz się spodziewać?

Dzisiaj technologie pozwalają naszym Klientom prowadzić biznes, spełniać marzenia i dbać o relacje z bliskimi. Dzięki pracy w T-Mobile możesz być częścią życia naszych Klientów. Chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji? Chcesz się ciągle rozwijać, a do tego praca z ludźmi napędza Cię do działania? Chcesz mieć realny wpływ na swoje wynagrodzenie, a do pracy motywuje Cię realizacja celów? Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś/-aś twierdząco to nie czekaj i aplikuj do nas!

Jesteśmy firmą technologiczną, a naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla klientów ondywidualnych i biznesowych.

W T-Mobile wszyscy żyjemy w świecie magenta! Kolor ten jest nam bliski, bo oznacza wiarę w powodzenie podejmowanych działań, pewność siebie i wytrzymałość. Właśnie tacy jesteśmy jako zespół.

W #MagentaTeam stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i szybko adaptujemy się do zmian! #MagentaTeam to jednak przede wszystkim mix różnych kompetencji i doświadczeń, osobowości, temperamentów i poglądów. Właśnie w tej różnorodności widzimy naszą największą siłę.

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży w Sklepie Firmowym T-Mobile, Bielsko-Biała