Logo Pracuj.pl

Konsultant/ka ds. Urody

Estee Lauder (Poland) Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie i utrzymywanie wizerunku marki zgodnie z filozofią marki
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem zgodnie ze standardami marki
  • Osiąganie zaplanowanego poziomu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Twoją pasją są kosmetyki/makijaż
  • Masz doświadczenie w wykonywaniu makijaży lub/i ukończyła/eś/ naukę na kierunkach kosmetyka/kosmetologia
  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i wywoływać uśmiech na ich twarzach
  • Czerpiesz radość z nowych doświadczeń
  • Nie boisz się wyzwań a praca z klientem daje Ci satysfakcję
  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać
  • Jesteś uśmiechnięty i swoją energią zarażasz innych
  • Interesujesz się światem beauty i fashion

To oferujemy

  • Pracę z luksusowymi kosmetykami
  • Bycie profesjonalnym ekspertem w zakresie pielęgnacji i makijażu
  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i energii
  • Możliwość korzystania w bogatej oferty benefitów
  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie

Estee Lauder (Poland) Sp. z o.o.

Estēe Lauder Companies jest jedną z wiodących firm kosmetycznych utożsamianą z doskonałą jakością usług oraz innowacyjnymi produktami najwyższej jakości, posiadająca w swoim portfolio między innym takie marki jak: Estee Lauder, Clinique, MAC, ADF, Bobbi Brown, La Mer, Smashbox, Bumble and bumble, Origins, GlamGlow, Jo Malone London.

Konsultant/ka ds. Urody, Białystok