Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant(-ka) ds. Urody

  • Częstochowa, śląskie
  • Specjalista
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    La Prairie - dziedzictwo ponadczasowego piękna!

    Sarantis Polska S.A. wyłączny dystrybutor na Polskę ekskluzywnej, szwajcarskiej marki kosmetyków La Prairie, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Częstochowa
    Nr ref.: KU/5_19

    Zakres zadań:

    • aktywna sprzedaż produktów La Prairie w powierzonych perfumeriach,
    • profesjonalna obsługa Klienta zgodna ze standardami marki,
    • udzielanie informacji o produktach ,
    • bycie Ambasadorem marki!
    • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktową zgodną z wytycznymi marki,
    • współpraca z personelem perfumerii.

    Profil idealnego(-ej) Kandydata(-tki):

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze Klienta bezpośredniego w branży kosmetycznej,
    • doświadczenie zdobyte w branży kosmetyków luksusowych będzie dodatkowym atutem,
    • wysoka kultura osobista,
    • zorientowanie na Klienta,
    • nastawienie na osiągnięcie powierzonych celów,
    • kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu zadań,
    • znajomość języka angielskiego – mile widziana.

    Oferujemy:

    • pracę ze znaną szwajcarską marką ekskluzywnych kosmetyków w wiodących perfumeriach,
    • atrakcyjne warunki współpracy, premie i system motywacyjny,
    • pakiet szkoleń w tym profesjonalne szkolenia produktowe przygotowujące do pracy z marką,
    • atrakcyjne rabaty na Nasze produkty,
    • zaproszenie na niepowtarzalne wyjazdy integracyjne,
    • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj

    DOŁĄCZ DO NAS !!!

                    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

    W nadsyłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sarantis Polska S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO. Niniejsza zgoda jest wyrażona dobrowolnie i jest ważna do jej odwołania.”

    Przesłanie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, oznacza, że wyraża Pan(-i) dobrowolną zgodę na przetwarzanie Pana (-i) danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji, prowadzonego przez Sarantis Polska S.A.. Zgoda ta jest ważna do jej odwołania. Jednocześnie przyjmuje Pan(-i) do wiadomości, że: Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Sarantis Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie ul. Puławska 42c. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Sarantis Polska S.A.: [email protected] Cel przetwarzania Pana(-i) danych to aktualne i przyszłe procesy rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pana (-i) danych osobowych jest Pana(-i) dobrowolna zgoda, którą może Pan (-i) odwołać w każdej chwili. Okres przechowywania Pana(-i) danych to okres do czasu odwołania zgody. Ma Pan(-i) prawo do żądania dostępu do swoich danych u Administratora danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i przenoszenia. Ma Pan(-i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Przesłanie aplikacji w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie, oznacza, że wyraża Pan(-i) dobrowolną zgodę na przetwarzanie Pana (-i) danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Sarantis Polska S.A.. Zgoda ta jest ważna do jej odwołania. Jednocześnie przyjmuje Pan(-i) do wiadomości, że: Administratorem Pana(-i) danych osobowych jest Sarantis Polska S.A. z siedzibą w Piasecznie ul. Puławska 42c. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych Sarantis Polska S.A.: [email protected] Cel przetwarzania Pana(-i) danych to aktualne i przyszłe procesy rekrutacji. Podstawą prawną przetwarzania Pana (-i) danych osobowych jest Pana(-i) dobrowolna zgoda, którą może Pan (-i) odwołać w każdej chwili. Okres przechowywania Pana(-i) danych to okres do czasu odwołania zgody. Ma Pan(-i) prawo do żądania dostępu do swoich danych u Administratora danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania i przenoszenia. Ma Pan(-i) prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.