Oferta pracy

Konsultant/ka ds. Urody

Estee Lauder (Poland) Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie i utrzymywanie wizerunku marki zgodnie z filozofią marki

  • Budowanie długofalowych relacji z klientem zgodnie ze standardami marki

  • Osiąganie zaplanowanego poziomu sprzedaży

Nasze wymagania

  • Twoją pasją są kosmetyki/makijaż

  • Masz doświadczenie w wykonywaniu makijaży lub/i ukończyła/eś/ naukę na kierunkach kosmetyka/kosmetologia

  • Lubisz rozmawiać z ludźmi i wywoływać uśmiech na ich twarzach

  • Czerpiesz radość z nowych doświadczeń

  • Nie boisz się wyzwań a praca z klientem daje Ci satysfakcję

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub wiesz, że na tym polu chciałbyś się rozwijać

  • Jesteś uśmiechnięty i swoją energią zarażasz innych

  • Interesujesz się światem beauty i fashion

To oferujemy

  • Pracę z luksusowymi kosmetykami

  • Bycie profesjonalnym ekspertem w zakresie pielęgnacji i makijażu

  • Pracę z ludźmi pełnymi pasji i energii

  • Możliwość korzystania w bogatej oferty benefitów

  • Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie

Estēe Lauder Companies jest jedną z wiodących firm kosmetycznych utożsamianą z doskonałą jakością usług oraz innowacyjnymi produktami najwyższej jakości, posiadająca w swoim portfolio między innym takie marki jak: Estee Lauder, Clinique, MAC, ADF, Bobbi Brown, La Mer, Smashbox, Bumble and bumble, Origins, GlamGlow, Jo Malone London.

Przewiń do profilu firmy