Logo Pracuj.pl

Konsultant/-ka Infolinii

LUX MED Sp. z o.o.O firmie

  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

LUX MED Sp. z o.o.

Fabryczna 2A

Sienkiewicza

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna obsługa Pacjentów Grupy LUX MED;
  • umawianie Pacjentów na konsultacje i badania;
  • informowanie o usługach i cenniku.

Nasze wymagania

  • komunikatywność, nastawienie na potrzeby Pacjenta;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • dyspozycyjność do pracy min. 120 godzin w miesiącu;
  • dostępność podczas szkolenia wstępnego od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15; przez okres około dwóch tygodni;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym – pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 6-22 oraz w soboty i niedziele 7-21.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego, ukraińskiego lub rosyjskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia oraz motywacyjny system premiowania - możliwość uzyskania dodatkowego wynagrodzenia nawet powyżej 1000 PLN brutto / miesięcznie,
  • różnorodne formy współpracy, możliwość podjęcia zatrudnienia w ramach umowy o pracę po okresie próbnym;
  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb: możliwość zmian 4, 6, 8, 10 lub 12 godzinnych; maksymalnie 2 dni weekendowe pracujące w miesiącu, wszystkie święta wolne;
  • możliwość pracy zdalnej po pełnym wdrożeniu po okresie około 6 miesięcy pracy stacjonarnej;
  • profesjonalne, płatne szkolenie wstępne, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego w Grupie LUX MED;
  • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • szeroki wachlarz dodatków pozapłacowych m.in. karta sportowa na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne;
  • możliwość uczestniczenia w całorocznym kursie języka angielskiego;
  • niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi.
  • pyszną i aromatyczną kawę z ekspresu, którą wypijesz w gronie miłych i uśmiechniętych ludzi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Konsultant/-ka Infolinii, Fabryczna 2A, Sienkiewicza, Białystok