Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/-ka Infolinii Medycznej

OPTEGRA POLSKA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Kapelanka 42b

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pacjentów za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji (telefon, mail, czat);

  • Udzielanie informacji na temat wykonywanych przez klinikę usług;

  • Umawianie, potwierdzanie wizyt pacjentów;

  • Obsługa programu medycznego oraz CRM;

  • Drobne prace biurowe;

  • Dbałość o przestrzeganie procedur.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako konsultant/rejestrator telefoniczny (doświadczenie w branży medycznej - mile widziane);

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z pacjentem;

  • Umiejętność tworzenia relacji z zespołem;

  • Umiejętność współpracy z pacjentem i dbania o jego dobro – my widzimy i słuchamy każdego pacjenta;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy;

  • Zaangażowanie, chęć rozwoju i ciągłego doszkalania się;

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa w godzinach 07:30-20:30).

To oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin lub pracę na pół etatu - wiemy jak ważne są dla Ciebie dobre wynagrodzenie oraz stabilne warunki pracy;

  • Możliwość pracy w bardzo ambitnym, zgranym zespole – jesteśmy naprawdę fajnymi ludźmi, chętnie Ciebie poznamy i nauczymy tego co konieczne;

  • Możliwość rozwoju w innowacyjnym Centrum Okulistycznym, o ugruntowanej pozycji a rynku – nasze ośrodki cieszą się niesłabnącą renomą i uznaniem wśród pacjentów z całej Polski;

  • Unikalną szansę rozwoju zawodowego – u nas z pewnością będziesz się szkolić;

  • Opiekę medyczną;

  • System kafeteryjny lub dofinansowanie do karty sportowej (w przypadku umowy o pracę).

O nas

Optegra Polska to lider polskiego rynku medycznych usług w obszarze chirurgii oka działająca w Wielkiej Brytanii, Czechach i Polsce. W Polsce jest ich dziesięć, w: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Łodzi. W każdym oddziale Optegra zatrudnia zróżnicowany personel medyczny i niemedyczny.

Optegra oferuje swoim pacjentom możliwość wyboru jednej z trzech dróg leczenia schorzeń oczu. Pacjent może skorzystać z wybranych zabiegów refundowanych przez NFZ, zdecydować się na określony zabieg w ramach dyrektywy transgranicznej albo podjąć decyzję o leczeniu w ramach usług komercyjnych. Optegra ma w swojej ofercie nowoczesne zabiegi chirurgiczne, które usuwają takie wady wzroku jak: krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm, zaćmę etc.

W 2018 roku technologia lasera femtosekundowego, wykorzystywana w klinikach Optegra do korekcji wzroku metodą Lentivu, została nagrodzona Nagrodą Nobla w dziedzinie fizyki.