Oferta pracy

Konsultant/ka

Sephora Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista (Mid / Regular)

W Sephora mamy możliwość tworzenia wyjątkowego świata beauty. Opieramy swoje działanie o solidną wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać markę i zaskakiwać naszych Klientów nowymi produktami i rozwązaniami. Dołącz do świata piękna i poznaj świat ekspertów z biura Sephora.

Posiadasz:

  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem
  • Zainteresowanie branżą beauty, poznawaniem nowych produktów i odkrywaniem trendów
  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów
  • Doświadczenie w sprzedaży, a zadowolenie klienta przynosi Ci satysfakcję

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb klienta
  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie relacji z klientami poprzez obsługę zgodną z Sephora Attitude
  • Dbanie o ekspozycję produktów (czystość, uzupełnianie towaru na półkach)

Otrzymasz:

  • autonomia
    w wykonywaniu obowiązków
  • programy rozwojowe podnoszące
    kompetencje
  • stabilne zatrudnienie
    i przejrzysta
    komunikacja
  • możliwości rozwoju
    w globalnej
    strukturze
  • szeroki zakres
    benefitów
  • praca
    z ekskluzywnymi
    markami beauty,
    u lidera branży
  • liczne inicjatywy integracyjne i csr
  • indywidualne
    ścieżki kariery
    (związane z twoimi zainteresowaniami)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy