Oferta pracy

Konsultant/ka obsługi klienta z językiem angielskim

Administration Personnel Services Sp. z o.o.O firmie

20 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe

lub rozwinąć umiejętności komunikacyjne w języku angielskim?

Obecnie poszukujemy konsultantów do obsługi klienta dla międzynarodowej firmy z branży przewozowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • Dobra obsługa komputera;

  • Zaangażowanie;

To oferujemy

  • Płatne szkolenie wdrożeniowe w formie zdalnej (start szkolenia: 17.05.);

  • Profesjonalne wsparcie w trakcie i po szkoleniu;

  • Współpraca w formie zdalnej na czas pandemii;

  • Gwarantowana stawka godzinowa (20 zł brutto/h) + dodatkowa prowizja 10%;

  • Wynagrodzenie wypłacane w formie tygodniówek lub co miesiąc – wybór należy do Ciebie;

  • Umowa zlecenie na czas nieoznaczony;

  • Współpracę od pon. do niedz. w godzinach 08:00-22:00;

  • Dyspozycyjność w wymiarze 160h/msc;

  • 24 min przerwy/8h;

  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy (Team Manager, Trener, Mentor);

  • Zgrany zespół, miła atmosfera;

  • Okazjonalne poczęstunki; urodzinowe prezenty (bon do Empiku);

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość rozwoju

  • konkursy