Ta oferta pracy jest nieaktualna od 87 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant/ka Regionalny/a ds. rozwoju sieci

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2018-04-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodową firmą uznawaną za lidera w dziedzinie odżywiania oraz dietetyki. Na polskim rynku działamy od 10 lat. Z powodzeniem rozwijamy sieć Centrów Dietetycznych Naturhouse, oferując korzystne i stabilne warunki zatrudnienia.

    Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: województwo łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie, śląskie i opolskie

    Zadania:

    • rozwój sprzedaży/ rozwój Centrów Naturhouse w wyznaczonej strefie
    • szkolenie i motywowanie personelu
    • kontrola i monitorowanie jakości usług i standardów obsługi klienta w placówkach
    • analiza trendów na rynku i proponowanie własnych rozwiązań
    • raportowanie bezpośrednio do dyrekcji handlowej

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – dietetyka, biologia, technologia żywności, farmacja i pochodne
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie)
    • nastawienie na cel, wysoka automotywacja
    • komunikatywność, otwartość
    • umiejętność przekazywania wiedzy i przekonywania do podejmowania pożądanych działań
    • doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
    • mile widziane umiejętności coachingowe
    • sumienność, umiejętność organizowania pracy i efektywnego zarządzania sobą w czasie pracy

    Zapewniamy:

    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • szkolenie merytoryczne
    • szkolenie handlowe
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia od uzyskiwanych wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. W dokumenty aplikacyjne prosimy zatytułować imieniem i nazwiskiem a w tytule maila: „KONSULTANT/KA-Świętokrzyskie”

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"