Oferta pracy

Konsultant/ka Urody/Beauty & Brow Expert

Benefit Cosmetics PolandO firmie

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Pracownik fizyczny

Benefit Cosmetics – amerykańska marka kosmetyczna założona w San Francisco 40 lat temu – dostępna wyłącznie w Polsce w sieci perfumerii Sephora poszukuje nowych pracowników. Poszukujemy niebanalnych osób, które mają ogromne poczucie humoru (warunek konieczny), otwartych, lubiących nietypowe i ambitne wyzwania. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie taką osobą – ta praca jest właśnie dla Ciebie!

Obecnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Galeria Warmińska Olsztyn, Perfumeria Sephora

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w perfumerii,
  • Aktywna sprzedaż kosmetyków Benefit Cosmetics,
  • Wykonywanie serwisów stylizacji brwi (woskowanie i koloryzacja),
  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Budowanie lojalności stałych klientów,
  • Organizacja animacji i eventów w miejscu sprzedaży – tzw. Benefit Party.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijaży i kosmetyce,
  • Zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Łatwość nawiązywania relacji i umiejętność szybkiej nauki,
  • Wyjątkowe poczucie humoru, zdolność dzielenia się uśmiechem z innymi,
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna),
  • Pracę w międzynarodowej, prężnie rozwijającej się na rynku polskim marce kosmetycznej w sieci Sephora,
  • System motywacyjny zależny od osiąganych wyników,
  • Program szkoleniowy z zakresu znajomości kosmetyków marki i regulacji i koloryzacji brwi.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne